Tinklaraščio startas

running-498257_1280

Nuo 2009 metų rašytas tinklaraštis altajus.net buvo baigęs savo gyvavimo laiką. Beveik penkis metus dėstęs savo mintis autorius suprato, kad rašymas tapo įsipareigojimu, kuris nieko bendro neturi su savirealizacija, laisvalaikiu ar malonumu. Prieš metus viskam buvo pasakyta stop.

Tačiau noras rašyti niekur nedingo. Per daug minčių, pastebėjimų, išvadų, kad visus juos autorius laikytu tik savo galvoje. Žemai galvą reikėtų lenkti prieš tokį gerbiamą poną Rokiškį – lietuviškos blogosferos grandą ir tos nedidelės tinklaraštininkų bendruomenės sergėtoją. Jo dėka per visus internetus nuaidėjo tinklaraštininkų reklamos savaitė. Gera matyti, kad žmonės rašo ir tai daro kokybiškai.

Nenorėdamas apsikrauti techniniais niuansais, kaip antai tinklaraščio talpinimo planu, domenu ar paprasčiausiu temos pasirinkimu, autorius pasinaudojo popo.lt blogoferma. Rezultatas –  naujas tinklaraštis altajus.popo.lt !!!

Keletas esminių šio tinklaraščio taisyklių:

  • Tinklaraštyje bus naudojamas tik unikalus turinys, todėl prašyčiau jokių copy/paste be mano žinios.
  • Visa vaizdinė medžiaga (nuotraukos) bus publikuojama tokiu principu – arba tai mano kūrinys, arba tai rasta internete su leidimu free.
  • Komentaruose cenzūra atsiras tik tada, jei bus vartojami necenzūriniai žodžiai ar išsireiškimai, grasinimai, įžeidinėjimai.
  • Pabrėžtinai informuoju !!! – nekvaršinkite man galvos apie mano neraštingumą, t.y. gramatines klaidas ar minčių šokinėjimą. Niekas jūsų neverčia skaityti.

 

One thought on “Tinklaraščio startas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *